برگزاری کارگاه یک روزه مدیریت و اقتصاد مقاومتی در عرصه تبلیغ + تصاویر

کارگاه یک روزه مدیریت و اقتصاد مقاومتی در عرصه تبلیغ با حضور معاونین و جانشینان موسسه امیربیان استان فارس ۲۲ اسفند ۹۷ با میزبانی شعبه یزد برگزار شد.
در این کارگاه که در ساختمان موسسه امیربیان یزد برگزار گردید، حجت الاسلام و المسلمین نجیمی دبیر ستاد جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان یزد طی سه جلسه به ارائه مباحث مربوط به اقتصاد مقاومتی، وقف، راهکارهای استفاده از امکانات نهادها برای فعالیت های فرهنگی و راههای جذب حمایت از افراد و نهادها پرداخت.
مهندس علیرضا کاظمی عضو هیئت مدیره نظام صنفی رایانه ای نیز در این کارگاه به ارائه مباحثی در خصوص تجارت الکترونیک، شیوه تنظیم بوم کسب و کار و نکات مهم و ضروری که باید قبل از راه اندازی کسب و کار الکترونیک به آن توجه کرد پرداخت.
عضو هیئت مدیره انجمن فن آوری و اطلاعات خانه صنعت و معدن همچنین به سئوالات حاضرین در خصوص وضعیت کسب و کار در فضای مجازی، شبکه های پیام رسان داخلی و مسائل مرتبط با این حوزه پاسخ گفت.
مهندس اکبر سهرابی از فعالین اردوهای جهادی استان یزد و از کارآفرینان روستایی این استان نیز در خصوص کارآفرینی اجتماعی به ارائه بحث پرداخته و با ارائه نمونه های اجرا شده در کشور بر ضرورت این مدل کارآفرینی در فضای اقتصادی کنونی تاکید کرد.
وی کارآفرینی اجتماعی را برخلاف کارآفرینی اقتصادی دارای زاویه نگاهی اجتماعی برای رفع آسیبهای موجود در جامعه دانست و افزود: این نمونه کارآفرینی به معنی سود آوری مطلق نیست بلکه سود آن کمتر بوده و حتی در برخی شرکت ها سود آن صرف گسترش فعالیت اجتماعی و اشتغال در این حوزه می شود.
گقتنی است در حاشیه برگزاری این کارگاه، جلسه ای با موضوع «استخاره، شیوها و مسائل مرتبط» با حضور حجت الاسلام و المسلمین حاجی جعفری برگزار شد که این استاد به ارائه مباحثی در خصوص استخاره از منظر عقل و نقل پرداخته و با توضیحاتی در خصوص شیوه های استخاره به سئوالات حاضرین در این خصوص پاسخ گفت.

 

گزارش تصویری:

 

 

همچنین ببینید

دومین قیام شبکۀ‌تبلیغی «یدواحده»‌در فاطمیه ۱۴۰۱

دومین قیام شبکۀ‌تبلیغی «یدواحده» موسسه امیربیان فارس با حضور ۴۰ نفر از مبلغین شمال استان …

یک نظر

  1. خدا قوت. خیلی عالی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.